Brezilya Popo Estetiği ve Silikon

Brezilya popo estetiği ve silikon

Brezilya-popo-estetiği

Screen Shot 2015-02-01 at 18.39.07

Brezilya stili popo şekli giderek popüler oluyor.  Bunda etken sadece moda değil. Bütün poponun kötü kolesterolü düşürdüğü ve iyi kolesterolü yükselttiği ile ilgili çalışmalar mevcut.  Kötü kolesterol, iyi kolesterol örneğinde ki gibi iyi yağ, kötü yağ kavramı var. Poposunda yağ deposu olanlar   kronik hastalıklara  dirençli oluyorlar . Kalp hastalıkları ve diabete karşı da daha dirençliler. Özellikle Kim Kardashian  büyük popo modasını sürüklese de, asıl önemli olan biçim ve oranlardır. Kavisli, kalkık, biçimli ve feminen özellikler  Brezilya  popo tipinin karakteristiğini belirliyor.

Özellikle bel ve kalça arasında 0.6-0.7 gibi bir oran varsa kendisini çok daha belli eder. Bu tarzda popoya sahip olmak genetik bir şans. Ancak günümüz modern estetik cerrahi teknikleri yaklaşımlar ve ürünler ile bu tarzda popoya sahip olmak mümkün. Özellikle yanlış kilo kayıpları ve doğum sonrası dönem popo şeklini daha da bozmakta. Popoya asıl güzel şeklini veren yapı doku kalınlığı. Hacmi kaybolmuş popo aşağıda ve sarkık durur.   Hacim eklenmesi ile yukarı doğru çıkacaktır. Bu durum havası inmiş bir balona hava üflenmesi ile yukarı doğru hareketine de benzetilebilir. Eklenecek hacmin fazla olduğu ya da kişinin yağ rezervlerinin yeterli olmadığı durumlarda en güvenli seçenek silikon implanttır.

Silikon implantın yerleştirilmesi ile Brezilya tarzı popo şekli  kolayca elde edilebilir. Ancak popo bölgesi kendi içinde bazı önemli anatomik ayrıntılara sahiptir ve komşu bölgeler ile bir ünite ilişkisi vardır. Bu nedenle silikon proteze ek olarak bazı liposuction ve yağ enjeksiyonu gibi ek küçük dokunuşlar da gerekebilir. Hatta deformasyon düzeyinde görüntü sorunlarında popo lifting ile birlikte de kombine edilebilir. Kullanılan ürün oldukça güvenilir olup  sorun çıkartan sıvı silikon enjeksiyonları ile karıştırılmamalıdır.

Brezilya-poposu

Bel ya da kalça çevrenizin ne kadar olduğu olduğu çok önemli değil. Birbirine oranı 0.6 ise güzelsiniz, 0.7 ise bu daha da iyi. Çekisiniz demektir. 0.8 olması  seksi ve çekici kategorisine size koyar. Bunun için belinizin en dar yerini ölçün. Sonra kalçanızın en geniş yerini ölçün. Birbirine bölmeniz yeterli.Brezilya-poposu

Related News
1 Comment to “Brezilya Popo Estetiği ve Silikon”
  • admin
    13 Haziran 2017 -

    test

SorularınızThis site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.