Bacak Şekillendirme

Bacak-estetiği

Bacak şekillendirme kalın bacak, ince bacak, şekilsiz diz kapağı, kalın yakabilekleri, asimetrik bacak, parantez bacak, X bacak, dalgalı bacak ve bölgesel deformasyonları kapsar.

Bacak şekillendirme için pek çok farklı işlemin birarada yapılması gerekir.  Şekli bozan temel unsur yağ ise en önemli yaklaşım yağların yerlerini değiştirmek ve kamuflajdır.

Superdry teknik,  lazer lipoliz, lifting, subsizyon, silikon implant, lazer kılcal damar tedavisi bunların başında gelir.
İdeal bacak konturu için bazı bölgelerde yağ almak, bazı bölgelere tam tersi yağ hücresi vermek, gerekir. Doku içi bantların gevşetilmesi, bazen miniliftler, kas tonusu arttırma işlemleri ve derinin mikrodolaşımını düzelten yöntemler bir arada uyumlu bir şekilde kullanılmaldır. Bunlar bacağın kontur estetiğini oluşturur.  en önemli konu formdur, oranlardır.  Böyle bir bacak yapısı çizme, topuklu ayakkabı, bot, stretch pantolon ya da etek giyebilir.  Daha da ideal  olan pürüzsüz, yumuşak, kılsız ve kılcal damarlarının da olmadığı bir yapıdır. Bacak şekillendirme de form ve oranlar her zaman daha  önce gelir.

Kas kalınlığı var ise mikronörotomi ya da kas inceltme ile çözüm sağlanır.

Burada bahsedilen teknikler ile ilgi ayrıntıları site içinde bulabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.