Bacak yağ ve kök hücre enjeksiyonu

yağ-enjeksiyonu

Çarpık bacak dendiğinde ilk akla gelen parantez bacaklardır. Ayakta topuklar birbirine dokunduğu zaman dizlerin açık kaldığı duruma gerçek dışa çarpık bacak denir. Ancak bunun tipleri ve derecesi vardır. Büyüme çağından sonra kemikleri düzeltmek oldukça zahmetli ve uzun süren tedavi yöntemleridir. Bunun yerine kök hücreden zengin yağ hücresi kullanımı eğrilikleri kamufle ederek oldukça iyi sonuçlar verebiliyor.

 Bacak yağ ve kök hücre enjeksiyonu kategorisinde  X bacak, asimetrik bacak, ince bacak , ince ya da çarpık ayak bileği  yağ ve kök hücre enjeksiyonun yararlı olduğu durumlar arasındadır.

Özellikle superdry yöntemle, eğriliği arttıran  ya da fazla olan yağ birikimlerini kansız bir şekilde alınası ile elde edilen hücrelerin kalitesi bilimsel olarak saptanmıştır.  Bu kokteyl canlı hücreler yanında kök hücrelerde içerir.   Bu hücre kokteylini kök hücrece daha fazla zenginleştimek mümkün.

Bazen ise growth faktörler ile uyarmayı tercih ederiz.

Hücre yağ ve kök hücre kokteylinin enjekte edilen yerde  yaşadığı bilimsel bir gerçektir. Ancak tutma yüzdesi kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Bayanlar sürekli yağlarından kurtulmaya çalışıyor. Aslında doğru yer de olduğu sürece yağ bir bayan için çok önemlidir. Liposuction, lazerlipoliz ya da lazer liposuction gibi yöntemler yağların yok edilmesinde etkili yöntemler olmasına rağmen, bedeni şekillendiren, estetik cerrahın bakış açısıdır. Beden şekillendirirken bayan bedeninin S formunda olduğu unutulmamalı. Gerçek bayan beden formu olan kum saati formunu elde etmek için karın ve bel çevresindeki yağları olabildiğince alıp kalça ve meme bölgesine eklemek gereklidir. Bu işlemde bol miktarda kök hüceden zengin yağ enjeksiyonları ile sağlanır. Kum saati estetiği olarak da bilinen bu işlem bedenin bozulan geometrisi düzeltir. Kum saati şeklinde oranları olan beden genç bedendir. Dünyada Hendricks etkisi olarak adlandırılan ve aktirist Christina Hendricks’ in bedensel yapısından etkilenerek popüler olan işlemler de bu grupta yer alıyor.

Bacak yağ ve kök hücre enjeksiyonları güvenilir olması yanında iz bırakmaması ve alerji yaratmaması gibi özellikleri ile öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.